Yükleniyor...
19 Mayıs Mahallesi, Yaşar Sokak No: 10/1, 67600 Kozlu/Zonguldak
0850 885 34 67
info@krsgroup.com.tr

Kurumsal

KRS Group > Kurumsal

Zonguldak ilini merkez alarak tüm Türkiye’de kendini göstermeye başlayan KRS GROUP, mimarlık, iç mimarlık ve mühendislik projelerini profesyonel bir titizlikle yürütme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şuan gelişmekte olan mimarlık, tasarım ve mühendislik alanlarında daha geleneksel bir o kadar da modern olan, işlevselliği üst düzeye çıkartmak için esnek alanlar oluşturan tasarımlarımız ve hızlı büyüyen mimarlık ve mühendislik şirketi olma özelliğimiz ile bir adım öne çıkarken iklim özelliklerine ve şartlarına uygun olabilecek, ekolojik yaşam döngüsü içerisinde sosyal ve çevresel sorunları göz ardı etmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve enerjisi yüksek bir yaşam alanı oluşturmayı başarmaktadır.

KRS GROUP, projelerinde profesyonel bir yaklaşım ile kurumsal hizmetleri ön plana çıkartmaktadır. Kaliteyi ilke edinen şirketimiz 2016 yılında kurumsallaşma adına ilk adımlarını sağlam temellere dayandırırken toplumsal, kültürel ve ekonomik altyapısına bulunduğu katkıyla da çevreye duyarlı sayılan bir mimari gelişim sergilenmektedir.